“Чернігівська політехніка” увійшла в ТОП-30 університетів України

Національний університет «Чернігівська політехніка» посів 30 місце в зведеному підсумковому рейтингу 2020 року ЗВО України в категорії «Кращі навчальні заклади областей України».

Такі дані оприлюднив сайт Marketer.ua.

“Цей рейтинг не тільки визначає лідера року, але і дозволяє порівняти і оцінити показники ефективності і якості університету, результативність його діяльності в усіх напрямках, зокрема — наука та освіта, комерціалізація і інтернаціоналізація, якість викладання і перспективу працевлаштування”, – зазначають в експертній групі.

Незалежними експертами при його складанні були враховані результати ранжирування українських рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus, «Бал ЗНО на контракт», консолідований рейтинг, а також світового рейтингу QS World University Rankings-2020.

ТОП-30 ВНЗ України 2020 року – це кращі і найбільші університети нашої країни, а багато хто має і високий світовий рейтинг. Дані навчальні заклади надають якісне навчання з перспективою подальшого успішного працевлаштування випускників. Сайти університетів дають детальну інформацію про факультети, спеціальності, умови вступу та про все, що потрібно знати майбутнім абітурієнтам.

До світового ж рейтингу, за версією QS World University Rankings 2020, увійшли шість ВНЗ України. Це такі навчальні заклади:

-Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна;

-Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;

-НТУ «Харківський політехнічний інститут»;

-НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського;

-Сумський державний університет;

-Львівський політехнічний інститут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві боксерки з Чернігівщини виступатимуть у складі української команди на чемпіонаті світу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я