Офіційно визначився склад боксерів, які представлятимуть Україну на чемпіонаті світу серед молоді в Польщі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Чернігівська обласна організація федерації боксу України.

До складу команди ввійшли одразу 2 представниці Чернігівської обласної організації федерації боксу України.
Це Юлія Пелешук (48 кг, Ічня, СК «Берег», тренер О. Кравець) і Раїса Піскун (75 кг, ДЮСШ «Атлет», тренер В. Бондаренко). Чемпіонат світу пройде з 10 по 24 квітня в польському місті Кельце та збере приблизно 500 учасників із 60 країн світу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбулась міжгалузева обласна спартакіада серед чотирьох обласних фізкультурно-спортивних товариств.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


