Чернігівщина – на п’ятому місці серед інших областей України за рівнем госпіталізації

Чернігівська область продовжує знаходитися в червоній зоні за рівнем небезпеки поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, за рівнем госпіталізації Чернігівщина – на п’ятому місці серед інших областей України.

Фото з мережі

Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 6 квітня.

Тільки по місту Чернігову в порівнянні з лютим кількість хворих та рівень госпіталізації стрімко зросли. За минулий тиждень кількість нововиявлених випадків Covid-19 становить 943, кількість тих, хто одужав – 260, госпіталізованих – 229, померлих – 9 людей.

В опорних лікарнях міста ліжковий фонд у ковідних відділеннях збільшений і становить вже 535 місць, а ще минулого тижня їх було 460. Збільшили й кількість ліжок під’єднаних до кисню, наразі їх – 398 (тиждень тому було 368). У стаціонарах міських лікарень з ковідом зараз 376 осіб.

Кількість хворих, які потребують госпіталізації, стає більшою. Збільшується і кількість хворих, які потребують кисневої підтримки. Все це вказує на більш тяжкий перебіг захворювання. Загальна кількість хворих, які перебувають на кисневій підтримці – половина від усіх госпіталізованих. Також, майже половина (48,7%) ліжкового фонду з підключенням до кисню – зайнята пацієнтами”, – сказала Ольга Малець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові різко зросла кількість хворих на коронавірус та кількість важких випадків. 

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко додав, що в період, який вважався піковим досі (4 грудня 2020 року), коли в місті був 1551 хворий, зайнятих у ковідних відділеннях ліжок було 255. А на сьогодні – 376 госпіталізованих. Хворих, які потребували кисневої підтримки, тоді було 97, тобто менше половини. А сьогодні її потребують майже 200 чоловік, тобто більше половини госпіталізованих пацієнтів.

Нагадаємо: З 8 квітня в Чернігові знову посилюють карантин. Відтак з 00:00 годин 8 квітня забороняється:

  • Відвідування всіх закладів культури (театри, кінотеатри, музеї).
  • Проведення релігійних заходів на площі менше 10 кв. м на одну людину.
  • Проведення масових, спортивних, культурних, рекламних заходів, де будуть більше десяти людей.
  • Відвідування басейнів, спортивно-оздоровчих закладів.
  • Забороняється знаходитись без маски на площах загального користування: вулицях, скверах і.т.д.

Кав’ярням працювати дозволили. Однак у черзі має бути не більше двох людей, а користуватися лавками і столиками біля закладів не можна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я