Чернігівці посіли друге місце на Чемпіонаті України зі стронгмену серед патрульних поліцейських

Напруга від суперництва, бойових дух спортсменів та емоції глядачів: так вихідними у Дніпрі пройшов другий Чемпіонат України зі стронгмену серед патрульних поліцейських. У змаганнях взяли участь 27 команд. Серед них і чернігівські ТОРівці: Євгеній Іващенко, Олександр Шестак і Денис Максимчук (резерв).

Підготовка до Чемпіонату тривала понад рік. Через жорсткі карантинні обмеження минулого року змагання довелося скасувати.

Нагадаємо, що 2019-го команда патрульної поліції Чернігівської області стала бронзовою призеркою. За словами Євгенія Іващенка, команда готувалася до змагань поступово, кожен з атлетів максимально викладався на тренуваннях, докладаючи чимало зусиль. Часу на підготовку було достатньо, тож команда скористалася цим на повну. Але й суперники також не сиділи без діла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірна ветеранів Чернігівщини здобула п’ять нагород на змаганнях “Ігри Нескорених” [ФОТО].

Від самого початку запекла боротьба точилася між нашою командою і чинними чемпіонами – командою Дніпра. Різниця в результатах після кожної дисципліни була мінімальною – кожну вправу хлопці відпрацьовували на межі своїх можливостей.

Команда чернігівських патрульних виборола друге місце Чемпіонату – з різницею всього в три очки, поступившись дніпрянам, які підтвердили свій статус чемпіонів.Наші хлопці, Євгеній Іващенко, Олександр Шестак і Денис Максимчук, довели, що постійна робота над собою, вивірена стратегія і обґрунтовано поставлена мета дають свій результат.

За інформацією пресслужби Патрульної поліції Чернігівської області.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я