Збірна ветеранів Чернігівщини здобула п’ять нагород на змаганнях “Ігри Нескорених” [ФОТО]

29 червня у Черкасах відбулися змагання “Ігри Нескорених” серед ветеранів і добровольців, які зазнали травм на війні. Всього сюди приїхало 130 спортсменів зі всієї України.

Фото: Департаменту сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

Чернігівщину представляла збірна ветеранів у складі: Гавриленка Олександра, Шатіла Владислава, Ткаченка Олександра, Печерного Олександра, Мозгового Володимира та Довбиша Сергія. На змаганнях наші ветерани здобули 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі!

Золоті – здобули Шатіло Владислав у веслуванні, Ткаченко Олександр у стрибках в довжину. Срібні медалі у паверліфтингу здобули Гавриленко Олександр та Шатіло Владислав. Бронзову нагороду отримав Печерний Олександр.

Довідково: “Ігри Нескорених” – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі серед ветеранів і добровольців, які зазнали травм на війні, започатковані в 2014 році принцем Гаррі. Українські воїни-спортсмени долучились до змагань у 2017 році в Торонто. Їх участь – це приклад, який надихає тих, хто не спробув себе в спорті й не відчув смаку перемог, а також стимул воїнам повернутися до активного суспільного життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани Чернігівщини вперше представлять Україну на міжнародних Іграх Воїнів у США.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я