Чернігів виділив 10 мільйонів гривень на ремонт будівлі для поліції

Чернігівське районне управління поліції отримало кошти, аби зробити ремонт у будівлі на вулиці Мазепи, 12 і остаточно переїхати з аварійного приміщення на Шевченка, 13. Про це повідомив начальник поліції в області Володимир Нідзельський на своїй сторінці у Facebook.

Фото зі сторінки Володимира Нідзельського

“Поліція отримала субвенцію від міської влади у розмірі 10 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на проведення ремонту в будівлі, яка багато років пустувала. Нарешті жителі м.Чернігова зможуть отримувати допомогу поліції в належних умовах“, – написав Володимир Нідзельський.

Поки що чернігівська поліція базується в аварійному приміщенні на вул. Шевченка, 13. Цю будівлю звели понад століття тому — на початку 1900-х років, а третій поверх надбудували у 1947 році. Згідно з технічним висновком експертів, вона не придатна до експлуатації.

Питання переїзду правоохоронців з цього приміщення в інше підіймалося неодноразово. Врешті-решт воно вирішилось після передачі дев’ятиповерхової будівлі на Мазепи, 12 з балансу Українського державного геологорозвідувального інституту на баланс ГУНП в області.

Процес виділення нового приміщення для чернігівських поліцейських тривав з минулого року. Будівлю врешті передали, але для нормальної роботи правоохоронного органу там необхідно зробити ремонт. Субвенція від міської влади власне і дозволить поліції виконати ремонт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Макошине запрацювала перша в Менській громаді поліцейська станція.

Джерело: Чернігів City.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я