У Чернігові та області створять загони територіальної оборони аби бути готовими до вторгнення російських військ

Сьогодні під час щотижневої розширеної наради у Чернігівській міській раді міський голова Владислав Атрошенко знову заговорив про концентрацію російських військ біля кордону з Україною. Він зазначив, що питання порушення територіальної цілісності нашої країни є важливішим за всі епідемії та інші проблеми.

Владислав Атрошенко

«З багатьох засобів масової інформації ми бачили концентрацію величезної кількості бронетанкової техніки військ Російської Федерації уздовж кордонів з Україною»,– сказав Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова. 

Міський голова зазначив, що він та громадські організації міста, а також  учасники АТО/ООС вже піднімали питання про створення загонів територіальної оборони в Чернігові та області. Зокрема, вчора він провів зустріч з військовим комісаром області аби об’єднати зусилля міста та військових, щоб бути готовими до будь-якого сценарію.

Зокрема, під час наради заслухали головного військового комісара, який відзвітував про те, що до оборони країни на Чернігівщині активно готуються.

“Протягом травня місяця у плановому режимі буде проведено збір резервістів територіальної оборони нашого міста. Такі збори, звертаю вашу увагу, будуть проводитись на всій території всіх областей нашої держави. Основною метою цих зборів є формування підрозділів територіальної оборони місцевого значення за територіальним принципом”.

За словами військового комісара, такі підрозділи мають наступні задачі: прикриття ділянки державного кордону, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, контроль населених пунктів, охорона важливих об’єктів державного та місцевого значення.

Також додатково до нової редакції проекту закону, який підготовлений Генеральним штабом ЗСУ та переданий до ВР України, будуть визначені додаткові завдання, а саме: підготовка населення до оборони держави, участь у виконанні заходів пов’язаних з виконанням цивільного захисту населення, участь у інформаційних заходах та пропаганді. 

Принципом формування таких підрозділів по областях на сьогодні є: окрема бригада територіальної оборони і вона формується в кожній області нашої держави, в кожному місті обласного значення також формується окремий батальйон територіальної оборони. Керівниками таких підрозділів є голова ОДА та міський голова обласного центру.

 «Саме на територіальні центри покладено завдання щодо підготовки та ведення територіальної оборони у взаємодії з органами місцевого самоврядування. Ми цю роботу проводимо постійно. Всебічно вивчаємо військовозобов’язаних, їхні моральні та ділові якості, військовий досвід, стан здоров’я, сімейний стан… Основне, щоб він був справжнім патріотом свого краю та свого міста»,- Олег Гончарук, чернігівський обласний військовий комісар.

Міський голова пісумував доповідь військового комісара та зазначив:

“По великому рахунку нам вперше потрібно це все пройти і дійсно, щоб був сформований загон територіальної оборони, щоб в особливий час, у військовий стан, всі знали, що робити”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки батальйонів у Путіна? Аналіз російських сил для вторгнення в Україну.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я