Без паніки! У Чернігові кілька днів будуть виконувати навчально-бойові завдання в рамках зборів підрозділів територіальної оборони

Від суботи, 22 травня, на вулицях Чернігова можна побачити чималу кількість людей у військовій формі. У соціальних мережах чернігівці почали ширити фото та відео цих навчаль з запитанням “Що відбувається?”. Та хвилюватись не варто, адже з 22 і по 25 травня в рамках зборів підрозділів територіальної оборони в обласному центрі відбуватиметься практичне виконання навчально-бойових завдань.

Фото Віктора Кошмала

В зазначені дні буде здійснюватися патрулювання резервістами територіальної оборони спільно з представниками національної поліції та національної гвардії в районах залізничного вокзалу, Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської міської ради. Окрім того, буде здійснене посилення охорони об’єктів органу місцевого самоврядування, а саме Чернігівської районної ради (вул. Шевченка, 48). Про це повідомив військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Олег Гончарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 травня на Чернігівщині розпочнуться навчання територіальної оборони області.

Також будуть виконуватись навчально-бойові завданя шляхом виставлення блокпостів на в’їзді до міста Чернігова з боку м. Київ, м. Мена та смт. Ріпки.

Зазначимо, що учасники цих навчань будуть у військовій формі зі знаками розрізнення підрозділів національної поліції, національної гвардії та тероборони України.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я