Батьки нагодували картоплею з грибами: четверо дітей з багатодітної родини у реанімації

Четверо дітей з багатодітної родини поїли картоплі з грибами та потрапили до реанімації з гострим отруєнням. Відкрито кримінальне провадження.

Фото ілюстративне

Вранці 27 квітня до реанімаційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні з одного з населених пунктів Чернігівського (раніше Ріпкинського) району у тяжкому стані доставлено четверо малолітніх дітей з багатодітної родини з діагнозом гостре отруєння невідомою речовиною.

Попередньо встановлено, що батьки напередодні нагодували дітей картоплею з грибами. Багатодітна родина, у якій виховується 5 дітей, перебувала у полі зору  соціальних служб у справах дітей у зв’язку із складними життєвими обставинами

Ювенальні прокурори Чернігівської окружної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дітьми (ст.166 КК України). Досудове розслідування проводить Чернігівський РУП ГУНП в Чернігівській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчинка випала з 5 поверху, а хлопчик з 2 в проліт між сходами під’їзду: малолітні діти в реанімації [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я