Артем Стах звільнився з посади керівника КП «Зеленбуд»

Артем Стах, який менше року очолював КП «Зеленбуд», пішов з посади. Його місце займе Віталій Морський — вже екс-начальник КП «Новозаводське».

Про ці та інші кадрові перестановки повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді у міськраді сьогодні, 7 вересня.

За його словами, Артем Стах залишиться в команді та очолюватиме КП «Будинок книги», керівниця якого Тетяна Корма «звільнилася за власним бажанням та вирішила піти працювати в приватний сектор на більшу оплату праці».

Також, Атрошенко подякував екс-очільниці КП «Шкільне» Антоніні Радченко, яку звільнили з посади перед початком нового навчального року. Підприємство нині очолює Віталій Лосєв, якого мер представив вже раніше.

Як зазначив Атрошенко, через пандемію підприємство зазнало понад 9 мільйонів гривень збитків. Наразі їх намагатимуться компенсувати за рахунок інших комунальних підприємств.

«Ми намагатимося це вирішити без додаткових коштів, за рахунок комунальних підприємств. Ми притримаємо інші платіжи, щоб вирівняти стосунки з постачальниками», — сказав Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Чернігівської ОДА призначив нового радника.

Джерело: Суспільне.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я