Андрій Прокопенко на підприємстві “Атілос”. Хто виробляє світлофори для українських міст|Made in Ukraine

Андрій Прокопенко (голова Чернігівської ОДА 2019-2020 рр., Голова правління Центру розвитку громад) завітав до Анатолія Хруща на чернігівське підприємство «Атілос». 

«Сьогоднішній випуск «Made in Ukraine» з гордістю називаємо «Зроблено в Чернігові», – написав Андрій Прокопенко в дописі з відео.

На підприємстві “Атілос” виробляють десятки типів високоякісних сучасних автомобільних та пішохідних світлофорів, залізничні та трамвайні світлофори, пристрої керування рухом для перехресть, прилади для звукового орієнтування пішоходів та багато іншого. Крім того, «Атілос» займається виробництвом світлодіодних освітлювальних приладів. І саме вони освітлюють загальнодержавні автомобільні шляхи, вулиці українських міст, під‘їзди будинків та навіть операційні зали.

Андрій Прокопенко та директор ТОВ “Багатопрофільне підприємство “Атілос” Анатолій Хрущ 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хто і як виробляє українське молоко: Андрій Прокопенко в гостях у Віктора Ланька.

ТОВ «Багатопрофільне підприємство «Атілос» засноване у 1993 році і на сьогодні є одним з лідерів ринку. Воно забезпечує якісними сучасними світлофорами всі обласні центри та інші міста України, а також експортує продукцію в Балтійські країни та Молдову. 

Тільки за минулий рік на підприємстві виробили 2 835 світлофорів, 2 194 світильники та більше 1 200 найменувань іншої продукції.

У виробах підприємства використовуються сучасні цифрові технології на основі однокристальних мікро-ЕОМ, програмованих контролерів, застосовується технологія поверхневого монтажу. Виробничі технології «Атілос» засновані на використанні сучасного обладнання фірм PACE, ERSA, TABAI, BOSH, DREMEL. 

Варто зазначити, що неймовірна підсвітка візитівки Чернігова – Катерининської церкви – також робота «Атілос».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Made in Ukraine: Андрій Прокопенко та Ігор Шкурко про розвиток українського картоплярства.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я