З’явились перші скарги після вакцинації від Covid: ускладнення зафіксували в однієї з медпрацівниць Чернігівської області

Сьогодні під час брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив про перші скарги на несприятливе самопочуття після вакцинації від Covid-19.

«Станом на 25 лютого, надійшли  перші  повідомлення про несприятливі події після імунізації. Таких повідомлень у нас 7. Вони всі несерйозні. Одне повідомлення в Чернігівській області та 6 повідомлень в Черкаській».

За словами головного санітарного лікаря, у цьому випадку не варто панікувати, тому що це передбачено інструкцією виробника вакцини.

Як ПіКу повідомили в Чернігівському обласному центрі громадського здоров’я, незначні ускладнення зафіксовано у медпрацівниці з Чернігівської області. На місці введення вакцини утворилась гіперемія. Наразі розвитку ускладнення не мають.

Нагадаємо, Чернігівська область одна з перших почала вакцинацію ще 24 лютого. Тоді першу людину вакцинували в обласній лікарні, мова про індійську вакцину CoviShield. Це завідувач загально-соматичного відділення з ліжками інтенсивної терапії КНП «Чернігівська обласна лікарня» Ігор Кузін. Як повідомляє Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА лікар почувається добре. 

 Загалом за минулу добу вакцинувались 1179 людей. У першу хвилю вакцинують медичний персонал.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я