Гройсман об’єднує прогресивні патріотичні сили в регіонах

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» та Всеукраїнське об’єднання «Платформа Громад», представлена в радах різних рівнів Івано-Франківщини, заявили про стратегічне партнерство. Відповідні домовленості підписали голови партій – Володимир Гройсман та Олег Гончарук в Івано-Франківську.

Мета партнерства – співробітництво на регіональному та загальнодержавному рівні, представництво і захист інтересів громад, спільна участь у наступній парламентській кампанії. Серед пріоритетних тем співпраці – виправлення допущених чинною владою помилок у реформі децентралізації, просування ідей підтримки громад – у контексті адміністративного управління, повноважень та фінансового забезпечення, а також спільна участь у виборчих кампаніях усіх рівнів, включаючи парламентську.

«Ми закладаємо традицію об’єднання людей, які  знають свою справу і сміють її робити, – прокоментував домовленості лідер «УСГ» Володимир Гройсман. – Справжні лідери з нами. Ми починаємо шлях, і цей шлях буде достойним. Ми повинні запровадити нову політичну культуру і нову якість відповідальності».

«Коли ми вперше заявили про свою партію, про намір йти на вибори – ми чули багато негативу і критики, але результат, як кажуть, на табло. Ми поставили собі амбітні цілі і досягли їх на місцевих виборах 2020 року. Ми готові йти далі», – зазначив Олег Гончарук.

Під час підписання партійних домовленостей, Володимир Гройсман також повідомив, що головою обласної організації «Української Стратегії Гройсмана» в Івано-Франківській області обрано члена Центральної політичної ради «УСГ», народного артиста України, міністра культури в Уряді Гройсмана – Євгена Нищука.

«Я радий, що саме з моєї рідної Івано-Франківщини починається процес об’єднання дієвих патріотичних, державницьких сил», – прокоментував нове призначення Євген Нищук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Передавати владу людям – потрібно, і це пріоритет нашої команди – Гройсман.

Джерело: Українська стратегія Гройсмана.

*Імідж

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я