В останні дні кількість госпіталізованих хворих на коронавірус у Чернігові знову зростає

Сьогодні, 11 травня, під час щотижневої розширеної наради у Чернігівській міській раді розповіли про стан справ з розповсюдженням коронавірусної інфекції в обласному центрі. І в останні дні кількість хворих знову зібльшилась.

Зокрема, як повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець, кількість захворілих та госпіталізованих за минулий тиждень зменушувалась. Динаміка хоч і уповільнена та позитивна. Однак за останні три дні, починаючи з 8 травня, спостерігається збільшення кількості госпіталізованих.

Станом на 10 травня на ліжку у ковідних відділеннях міських лікарень перебуває 258 осіб (48,2% від загального ліжкового фонду). З них 174 хворих потребують кисневої підтримки, зокрема 5 осіб – на ШВЛ-апаратах (зайнятість ліжкового фонду – 37,2%).

Наразі різними типами вакцин по області щеплено близько 19 тисяч мешканців, по Чернігову – близько 7,5 тисяч людей. У міських лікарнях на залишках є незначна частина вакцин, але періодично препарат поступає в заклади, тобто великих перерв – немає.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко акцентував, що останні дні кількість госпіталізованих зростає. Реальну ж картину можна буде побачити орієнтовно 20 травня, як наслідок святкових днів. І орієнтовно до кінця травня є надія щодо стабілізації ситуації. Летальні випадки, на жаль, по місту теж є.

“Тільки за останній місяць близько 100 чоловік померли від COVID-19. Це серйозна цифра. Тому прохання – максимально про це казати людям. Зокрема, й про необхідність дотримання карантинних заходів. Крім вакцинації, інших варіантів, які б впливали на ситуацію – немає”, – сказав він.

Нагадаємо, станом на 10 травня більшість областей України знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції, в тому числі й Чернігівська область.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неймовірний розлив Десни на Чернігівщині: де подивитися [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я