У Чернігові новий антирекорд смертності від коронавірусу

За останній тиждень у Чернігові 29 людей померли від коронавірусної інфекції. І це новий антирекорд. Серед них не тільки люди старшого віку з хронічними захворюваннями, а й молоді без жодних патологій.

Фото з мережі

І хоч динаміка захворюваності стала позитивнішою, меншає кількість госпіталізованих та збільшується кількість людей, які одужують і виписуються, однак померлих щотижня тільки більше.

356 – зайнятість госпітальних ліжок у ковідних відділеннях міських лікарень Чернігова на вчора, 26 квітня, (пікове значення, на початку цього карантину, було 393). Тобто дійсно число тих хто одужав і виписується потихеньку все-таке стає більше, співвідношення між їх числом і кількістю нових госпіталізованих зменшується і це вселяє надію. Чернігівщина і Чернігів усе-таки претендують на вихід з червоної зони. Хворіють важко, з госпіталізованих зараз 215 пацієнтів на кисні плюс аж 11 чоловік на ШВЛ, тобто знаходяться у вкрай тяжких станах без можливості дихати самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Чернігова Владислав Атрошенко: “Всі карантинні заходи, які ми застосовуємо, по факту це чистий ідіотизм” [ВІДЕО].

“Я не агітую за вакцинацію, але іншого шляху нема. І при можливості – варто це зробити, це хоч у якомусь сенсі вирішення питання. Тяжкість захворювання і ризик смерті, я переконаний, що вакцина буде зменшувати, – звернувся Владислав Атрошенко до чернігівців. – А також треба всьому суспільству одночасно дотримуватися карантинних правил. Тоді ланцюг захворюваності вдалося би перервати, зменшити в десятки разів буквально за два тижні”.

За матеріалом прес-служби Чернігівської міської ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я