Ніжин посилює обмеження через коронавірус: що заборонено?

У Ніжині вводять більш жорсткі обмеження через поширення коронавірусної інфекції. Таке ріщення прийняли сьогодні під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відтак з 00 годин 27 березня 2021 року на території Ніжинської територіальної громади заборонено:
1.Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.
2.Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.
3.Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
4.Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 27 березня на Чернігівщині діятимуть додаткові карантинні обмеження. Що буде заборонено?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я