Спортсмен із Чернігівщини Олег Тука виборов золоту медаль на командному чемпіонаті світу з шахів серед спортсменів із порушенням зору.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Змагання проходили у Чорногорії та зібрали учасників із 21 країни світу. У складі національної збірної України виступав представник Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Олег Тука.
Українська команда показала сильний результат і посіла друге місце в загальному заліку. А сам Олег Тука став найкращим у особистій першості на другій дошці та здобув золоту нагороду.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


