“Збудовано за твої податки”: до акції долучаються нові активісти [ФОТО]

Нещодавно на сайті Офісу Президента було створено петицію за те, щоб на банерах проєкту “Велике будівництво” вказувалося, що воно ведеться за гроші платників податків, а не є виключно особистим проєктом Володимира Зеленського.

Крім того, що за короткий термін петиція вже зібрала більше 8 тисяч голосів та ідея інформувати про причетність українців до будівництва переросла у загальноукраїнський флешмоб. Люди самі почали розміщувати наліпки “Збудовано за Твої податки” на банерах ВБ.

Про це йдеться на сторінці організації “Ціна держави”, яка і стала ініціатором ідеї вказувати, що будівництво ведеться за кошти платників податків.

“Публікуємо першу частину звіту про розміщення наліпок “Збудовано за Твої податки” невідомими свідомими платниками податків (замовити наліпки – https://bit.ly/nalipky_podatky)

– Ремонт дороги у Нових Петрівцях, Вишгородський район, Київська обл.

– Ремонт районної лікарні у м. Ромни, Сумьска обл.;

– Ремонт дороги Н-23, Кіровоградська обл.;

– Ремонт автодороги Хуст-Шаян, Закарпатська обл.;

– Реконструкція Мирогородської лікарні, Миргород, Полтавська обл.;

– Ремонт-реставрація центральних корпусів Чернівецького університету ім. Федьковича (здійснюється на кошти американських платників податків) та ремонт церкви на території університету (за кошти українських платників податків).

Якщо ви хочете зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу “за кошти платників податків”, то треба підписати та поширити петицію – https://bit.ly/39GI9IV. Вона вже зібрала понад 8 тис. голосів!!!”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Велике будівництво”ведеться за гроші українців. Зареєстровано петицію, що вимагає вказувати це у всіх інформаційних матеріалах проєкту.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я