Зарплати в Україні вдвічі нижчі, ніж у країнах ЄС: на яких посадах

Сервіс Jooble провів дослідження, у якому визначив рівень зарплат Європейського Союзу та оплату праці на аналогічних роботах в Україні. Рівень заробітньої плати на 5 вакансіях в Україні виявився вагомо нижчим, ніж у країнах Європи.

Європейські роботодавці чекають на працівників з України. Найбільш затребуваними є наші співвітчизники у Польщі, Чехії, Німеччині, Литві та Латвії.

Де в Україні суттєво нижчі зарплати

Високі зарплати – це головний мотив для виїзду українців за кордон. У країнах ЄС роботодавці часто забезпечують наших співвітчизників проживанням, обідами, трансфером до робочого місця та навіть спецодягом.

Найчастіше такі переваги пропонують кваліфікованим робітникам, чиї вакансії й заохочують українців до переїзду.

Українці зацікавлені у роботі за профільною спеціалізацією. У багатьох країнах Європи, зокрема, бракує інженерів, зварювальників, будівельників, медперсоналу тощо.

До прикладу, в Україні далекобійник може отримувати до 30 000 гривень щомісяця. У країнах ЄС рівень зарплатні за цією спеціалізацією сягає 75 000 гривень на місяць.

Порівняння зарплат в Україні та в ЄС / Інфографіка Opendatabot

Згідно з даними, в Україні будівельники отримують близько 25 000 гривень на місяць, коли у країнах ЄС зарплатня стартує від 45 000 гривень. 

Більш ніж вдвічі в Європі отримують різноробочі, пакувальники та вантажники. 

Автор: Сергій Зятюк.

Джерело: Канал 24.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я