За незаконну вирубку дерев: сільському голові з Чернігівщини повідомлено про підозру

На Городнянщині сільський голова видав неправдиві офіційні документи, які дозволили вирубати дерева в одному з сіл колишнього району. Очільнику села повідомили про підозру.

Фото ілюстативне (з відкритих джерел).

Як ПіКу повідомили в Чернігівській обласній прокуратурі, то 59-річний чоловік, перебуваючи на посаді сільського голови склав та видав офіційні документи, які стали підставою для видалення зелених насаджень в одному з населених пунктів на території сільської ради, що відносилася до колишнього Городнянського району області.

Відповідно до діючого законодавства визначення аварійних дерев, які підлягають видаленню на території населених пунктів, здійснюється комісією, склад якої затверджується виконавчим комітетом відповідної місцевої ради.

На противагу цьому, сільський голова, без розгляду зазначеного питання на засіданні виконавчого комітету сільської ради, склав та видав його рішення про утворення комісії, після чого самостійно, без проведення комісійного огляду на аварійність, склав та видав акт обстеження зелених насаджень та ордер на видалення дерев. На підставі зазначених документів підрядною організацією видалено 267 дерев різних порід на території сільської ради, чим завдано шкоду навколишньому природному середовищу на суму 1 076 856 грн.

На даний час прокурором вживаються заходи до забезпечення відшкодування заподіяної шкоди. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління ГУНП в Чернігівській області, процесуальне керівництво – Чернігівська обласна прокуратура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В одній з громад Чернігівщини вандали зруйнували пам’ятники на кладовищі [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я