За недопрацювання: у Ніжині керівники комунальних підприємств можуть залишитися без премій

Сьогодні, 11 травня, під час оперативної наради у Ніжинській міській раді Олександр Кодола звернув увагу на недопрацювання комунальників, які в місті помітні неозброєним оком.

Про це повідомляє mynizhyn

Так, на День міста на центральній площі розмістили підставки для прапорів у жахливому стані. Дуже погано виглядали і прапори. Видно, що їм не один десяток років. Це державні символи, які мають бути у відмінному стані, тим більше у свято.

На території нововідкритого скейт-парку вже валяється сміття. Цей об’єкт обійшовся міському бюджету у чималу суму, тому потребує підвищеної уваги комунальних служб. Так їм доручили розробити та встановити там великі урни. Поліцію та Мунварту Ніжина закликали патрулювати новий об’єкт, особливо у вечері години, аби там не розпивали алкоголь, був порядок.

Незадовільний стан відмітило керівництво міста і щодо необлаштованості на кладовищах на вихідних. Мова йшла про гори сміття, переповнені баки.Як повідомив керівник КП “ВУКГ” Володимир Шпак, прибирання відбувалося, але сміття швидко люди наносили.Міський голова Олександр Кодола доручив своєму заступнику Федору Вовченку врахувати названі моменти під час нарахування премій керівникам комунальних підприємств міста.

Нагадаємо, минулого тижня в Чернігові міський голова Владислав Атрошенко зняв премію з керівника ЖЕКу №10 за неприбране сміття біля одного з будинків на вулиці Рокосовського.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я