З неволі повернулися 193 захисники України

Відбувся вже 73-й обмін полоненими. Додому повернулися військові та представники різних складових Сил оборони — ЗСУ, зокрема Десантно-штурмових військ, Військово-Морських Сил, Сил територіальної оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Держспецтрансслужби. Серед звільнених — солдати, сержанти й офіцери.

У Координаційному штабі повідомили, що частина з них брала участь у боях на Луганському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Курському напрямках. Більшість військових перебували в полоні тривалий час, а деякі — ще з 2023 року. Серед тих, хто повернувся, є поранені.

Попереду на наших звільнених героїв чекають медичне обстеження, фізична та психологічна реабілітація, а головне — можливість знову бути поруч із рідними.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я