З “8 Березня” на “Захисників України”: у Городні розгорівся скандал через перейменування однієї з вулиць

10 серпня на вулиці 8 Березня в Городні біля магазину зібрався чималий гурт. Сюди на зустріч з місцевим населенням прийшли й депутати міської ради. Такі збори на порядоку денному мали питання про перейменування вулиць міста.

До того, 14 липня, на сесії міської ради Валентина Найдьон від імені родичів загиблих в АТО та ООС звернулась до депутатів з пропозицією перейменувати одну з центральних вулиць міста на вулицю Захисників України. Оскільки на вулиці 8 Березня живе родина захисника Дмитра Ротозія, який зник безвісті у вересні 2014 року під час розвідки в околицях Георгієвки, що на Луганщині, то і було запропоновано перейменувати саме цю вулицю. Та її мешканці такої ініціативи не сприйняли.

“А ви спитали в матері Героя, чи хоче вона цього? Хто цікавився нашою думкою? Навіщо нам зайві клопоти? Ви собі там надумали перейменовувати, а нам потім з усіма документами плутанина”! — лунало з натовпу.

Присутні на зборах (10 серпня) депутати міської ради Антон Гармаш та Валентина Найдьон намагались пояснити людям про те, чому саме виникла така ініціатива, але це мало цікавило присутніх. Лише коли Антон Гармаш пояснив, що без згоди жителів вулиці її перейменування не відбудеться, пристрасті вляглися.

Було обрано лічильну комісію зборів, відбулось голосування. І в протоколі зборів кожен поставив свій підпис, засвідчуючи свою згоду чи не згоду з перейменуванням. А для тих мешканців вулиці, які не змогли за станом здоров’я чи з інших причин прийти на збори, буде проведено подвірний обхід з метою збору підписів.

До слова, згідно до протоколу голосування, який було подано до міської ради, проти перейменування проголосувало 122 мешканці, за перейменування -0.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові пенсіонер намагався підпалити себе біля офісу газової компанії [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я