В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Новий цифровий портал був створений Міністерством закордонних справ України та Українським інститутом.

Це англомовний онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися із нашою країною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

Веб-сайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масляна 2021: традиції, прикмети та млинці проти вареників.

На Ukraine.ua можна знайти безліч неймовірних історій, а в офіційному фотобанку на сайті – сотні якісних краєвидів України, її природи, культурної спадщини, традицій, талановитих людей. Запрошуємо долучитися до міжнародної іміджевої кампанії та познайомитися із найчарівнішими куточками України.

Крім того, кожен бажаючий може запропонувати свої фото для фотобанку. Для цього потрібно написати на пошту ukraine@mfa.gov.ua.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я