В Україну йдуть тріскучі морози та опади

У найближчий тиждень на українців чекає сильне похолодання. Температура опускатиметься до -15° та навіть нижче. Опади чергуватиметься з сонцем.

Фото: Валентин Бобирь.

Однак похолодання буде недовгим. Вже до вихідних погода зміниться і стовпчики термометрів впевнено поповзуть вгору.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Тиждень в Україні розпочнеться з температурних контрастів. 10 січня в західних і північних областях очікується мороз до -1° до -7°. При цьому в центрі, на сході і на півдні країни буде плюсова температура. Невеликі дощі очікуються в Луганській, Запорізькій та Одеській областях.

У вівторок, 11 січня, стовпчики термометрів впевнено поповзуть вниз. Нічні морози в більшості областей досягнуть -10°…-15°, лише на півдні буде трохи тепліше. А вдень на заході, на півночі і в центрі країни очікується до -1°…-6°, а на сході та півдні – до 0°…+2°. При цьому в північних, а також у Волинській областях буде сніг.

До середини робочого тижня морози ще більше зміцніють. Вночі температура опускатиметься до -10°…-17°, вдень також по всій країні встановиться “мінус”. Найхолодніше буде на півночі та північному сході України, де стовпчики термометрів не піднімуться вище -9°…-11°.

З четверга, 13 січня, погода в Україні почне змінюватися: стовпчики термометрів піднімуться і почнуться опади. Найбільше потепління відчують жителі західних областей, де вдень очікується до -1°…+3°. На півночі буде -3°…-11°, в центрі – до -3°…-8°, на сході близько -8°…-9°, а на півдні – до -2°…-7°.

Сніг цього дня очікується на північному заході, а також у Черкаській та Вінницькій областях.

Перед вихідними в Україні стане ще тепліше. Вночі ще можливі невеликі морози, а вдень на заході, півночі та місцями в центрі країни буде від 0° до +3°. Невеликі денні морози збережуться на сході та півдні України.

Разом з потеплінням налетять й опади. Мокрий сніг, сніг і невеликі дощі накриють практично всю країну, за винятком південних областей.

На вихідних українців чекають невеликі температурні гойдалки. У суботу, 15 січня, в більшості областей буде невелика хмарність і до +4° вдень. Однак у неділю, 16 січня, переважатиме суцільна хмарність, на північному заході, півночі та сході – сніг. Повернуться і невеликі денні морози, до -4°.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні засудили військового, який лайкнув пропагандистську листівку в соцмережі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я