В Сосницькій громаді Чернігівської області створено партійну організацію «Української стратегії Гройсмана»

Чернігівська обласна організація «Української стратегії Гройсмана» продовжує активно розбудовувати партійну структуру в регіоні. Відтак 16 листопада розпочала роботу партійна організація в Сосницькій громаді. Керівником «УСГ» на Сосниччині було обрано Андрія Туркота, фахового юриста, що має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, а наразі підприємця, що розвиває сімейну справу у сфері виготовлення продуктів харчування.

Вітаючи його з обранням голова «Української стратегії Гройсмана» в Чернігівській області Андрій Прокопенко побажав Андрію Туркоту успіхів, енергії та впевнено йти до перемог на благо Сосниччини і країни в цілому!

«Ми відчуваємо, що у людей є великий інтерес до партії, люди хочуть змін в країні, адже вони бачать як за останній рік зросли ціни на продукти, яка ситуація в енергетиці і не тільки. І, на жаль, немає покращення життя. Тому є запит на зміни і запит на те, щоб професіонали прийшли до влади та навели лад!», – зазначив Андрій Прокопенко.

І вже традиційно під час візиту до громади провели зустріч для обміну думок щодо справ в країні та області. Серед питань, які турбують людей – ціни на продукти харчування та ситуація в енергетиці. Попри оптимістичні заяви влади, в країні критичний рівень запасів вугілля і є ризик відключення електроенергії в домівках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокопенко: Попереду енергетична криза і час переконатись, що всі ковідні лікарні забезпечені генераторами.

Як і в більшості громад актуальним є питання забезпечення населення робочими місцями. Від учасників прозвучали пропозиції впровадити пільги або ж стимули для розвитку промисловості. Було отримано і кілька звернень від людей, зокрема, в питанні, що стосується відновлення справедливості в нарахуванні пенсій чорнобильцям.

«Також в ході розмови провели власну соціологію серед присутніх на зустрічі мешканців громади. Адже згідно останнього опитування проведеного КМІС 71% українців вважають, що справи в країні йдуть в неправильному напрямку і лише 15% в правильному. Більшість присутніх підтвердили ці результати. Тих, хто вважає напрямок справ в країни правильним взагалі не було. Тож люди висловили велику надію та підтримку Володимиру Гройсману. Вони впевнені, що команда «Української стратегії» наведе лад в економіці та країні!», – додав Андрій Прокопенко.

«Мінімальні заробітні плати, відсутність роботи і молодь, яка виїжджає з нашого регіону показують стан справ в країні. Я розділяю стратегію партії, яка направлена на розвиток економіки, громад і вважаю, що партія має дуже правильні пріоритети. Потрібні економічні зміни в країні», – сказав Андрій Туркот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Новобасанській громаді Чернігівської області створено партійну організацію «Української стратегії Гройсмана».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я