В очікуванні нового губернатора депутати вирішили забрати двір ОДА

Не встиг новопризначений голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус увійти в ОДА, як в обласній раді вже розпорядилися територією, на якій знаходиться будівля ЧОДА. Відтак, 46 соток землі прямо біля головної площі Чернігова передані приватній компанії.

Таке рішення було ухвалено під час другої частини п’ятої сесії Чернігівської обласної ради 3 серпня.

За нього проголосувало 39 депутатів.

Дана ділянка, що є двором ОДА, за адресою проспект Миру, 18 – це об’єкт комунальної власності одного з підприємств Чернігівської обласної ради, а саме “Діловий центр”, тобто по суті знаходилась у власності області. Рішенням сесії цю ділянку передали в оренду ТОВ “Еко Комфорт Групп”, яка будує в Чернігові ряд житлових комплексів. Враховуючи специфіку компанії, цілком вірогідно, що ця територія також взята під багатоповерхову забудову.

Слід зазначити, що ця ділянка сформована так, що після її передачі в оренду в’їзд до обласної державної адміністрації може бути перекритий.

І хоч в облраді запевняють, що після підписання договору оренди будуть просити у приватного підприємця, щоб в’їзд до ОДА лишили вільним та це рішення залежатиме тільки від волі керівників ТОВ “Еко Комфорт Групп”.

Зазначимо, що ОДА є своєрідним «штабом» в прикордонній області. Голова ОДА є керівником Ради оборони області, на нього покладені, в тому числі функції координації територіальної оборони. Тож тепер на території двору ОДА, де у випадку загрози мали знаходитися нацгвардійці, які мають охороняти будівлю, може бути просто будівельний майданчик.

Чого чекати далі?

На п’ятій сесії Чернігівської обласної ради було чимало і інших не менш резонансних питань, що стосуються землі та майна комунальної власності. До прикладу, договір оренди на таке відоме підприємство, як “Ліки України” не було продовжено.

Чи означає це, що в період «міжвладдя» депутати обласної ради розпочали новий етап переділу комунального майна?

Чи можна розцінювати позбавлення ОДА двору, як ляпас в бік Президента України? Як зневагу до установи, яка представляє Президента в області?

Питання, як то кажуть, риторичне.

*Позиція

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я