Уночі російські війська масовано атакували Чернігівщину

Як повідомив у соцмережах голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, зокрема, під ударом опинилося селище Михайло-Коцюбинське в Чернігівському районі. Пролунали щонайменше чотири вибухи.

Серйозних пошкоджень зазнав місцевий ліцей. Після удару там спалахнула пожежа, яку ліквідували рятувальники. Символічно й трагічно водночас: цей навчальний заклад нещодавно відбудували за підтримки United24 після ракетного удару у 2022 році. Тепер росіяни знову завдали по ньому удару.

Внаслідок атаки в селищі пошкоджено щонайменше шість приватних будинків, один із них зруйнований. Також постраждав шкільний автобус.

Під ударом опинилася й Семенівка. FPV-дрон атакував автомобіль, який розвозив хліб. Крім того, ударний безпілотник влучив по території одного з підприємств. Загорілася складська будівля, пожежу вже ліквідували.

Росіяни також били по об’єктах енергетики. Аварійні бригади продовжують працювати, щоб якнайшвидше відновити мережі та мінімізувати відключення електроенергії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я