У селі Тур’я Сновського району відкрили нову амбулаторію

Доступна та якісна медицина не тільки в місті, а й в селі. 28 серпня у селі Тур`я Сновського району відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. 

Раніше в селі працювала амбулаторія, побудована ще в кінці 60-х років. Нині ж разом з новозбудованим медичним закладом жителі Тур’ї та навколишніх сіл отримали і сучасне медичне обладнання та новий автомобіль, який допоможе оперативно надавати допомогу людям.

В штаті амбулаторії 5 працівників – сімейний лікар Цуприк Володимир Олексійович, дві медсестри, санітарка і водій. У підпорядкуванні лікаря є також 4 фельдшери, які працюють у інших населених пунктах громади. Планується взяти на роботу ще одного лікаря. На території доступності медзакладу послуги первинки можуть отримувати більше двох тисяч мешканців Тур’ї та 15 навколишніх малих сіл. На сьогодні декларацію з сімейним лікарем вже підписали 1933 жителі громади.

Дану амбулаторію побудовано в рамках Програми Президента “Велике будівництво” і вона стала другою, яку відкрили на Чернігівщині. Першу ж було урочисто відкрито на минулому тижні у селі Салтикова Дівиця Куликівського району. Всього до кінця року в області буде завершено будівництво 22 амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Та що думають про амбулаторію місцеві мешканці – дивіться у матеріалі ПіК.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відкриття нової амбулаторії в селі Салтикова Дівиця.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я