У Прилуках відбувся перший етап Чемпіонату світу з OFFroad перегонів за версією RFC Ukraine [ФОТО]

На вихідних в останні дні масляного тижня, 13-14 березня, біля міста Прилуки відбувся 1-й етап Чемпіонату світу з OFFroad перегонів за версією RFC (Rain Forest Challenge) Ukraine “Масляна”. 

Уперше в Україні перегони за версією RFC відбувалися за таких погодних умов – після періоду весняного потепління раптово випав сніг. Це, звичайно, додало певних складнощів учасникам, пише портал Стожари

На перегони зібралося майже дві сотні екіпажів з різних куточків країни – Київ, Харків, Львів, Одеса, Суми, Полтава, Чернігів, Конотоп, Кременчук , Хорол, Лубни, Сєвєродонецьк, Прилуки та інші.  У змаганнях взяли участь представники десятків OffRoad клубів України.

Організатори влаштували зручний, цікавий та видовищний формат події – на компактно розташованих різноманітних локаціях фактично одночасно відбувалося Двоє перегонів:

1) для любителів – Масляна;

2) та для професіоналів – власне спортивний, перший етап ЧС за версією RFC Ukraine.

Нагородження було досить масштабним, оскільки переможці визначалися в кількох категоріях складності. Тож кубки та пам’ятні призи отримали:

  • 12 екіпажів-призерів з любителів OffRoad в гонці «Масляна»
  • та 15 екіпажів-призерів (плюс “Абсолют)” із числа профі-спортсменів OffRoad першого етапу Чемпіонату світу за версією RFC.

Серед подарунків були корисні речі для авто та активного відпочинку. Крім того, найзавзятіші джипери були нагороджені подарунковими сертифікатами на відпочинок у готельно-ресторанному комплексі “Панська Ровінь” в Карпатах.

2-й етап Чемпіонату світу з OFFroad перегонів за версією RFC Ukraine заплановано провести влітку в Одесі, 3-й етап – відбудеться 4-5 вересня (локація Марефа), стосовно четвертого наразі організатори у пошуках партнера з проведення.

Тож попереду в українських джиперів участь у фіналі Чемпіонату світу з OFFroad перегонів за версією RFC (Rain Forest Challenge), який проходитиме у Малайзії.

Нагадаємо, в перегонах RFC Malaysia Grand Final у 2019 році Україну успішно вже представляв екіпажавтомобілю Shrek, який побудували одесити. За результатами гонки під Прилуками, безперечно, він і зараз є одним з головних лідерів українського OFFroad. Геннадій та Олег Тригуба зайняли Перше місце в класі ТР3 та друге місце в абсолютному заліку.

Вірогідно, що на фінал 2021 року в Малайзію знову поїде екіпаж Шреку. Зараз хлопці активно готуються представляти Україну на змаганнях світового рівня і цього разу вони націлені на абсолютну перемогу! Варто зауважити, що незайвою в цій справі буде будь-яка спонсорська підтримка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я