У Ніжині хочуть звести свою Ейфелеву вежу прямо в центрі міста

Один з приватних підприємців Ніжина звернувся до міської ради з пропозицією, щодо погодження ескізу вежі та можливість її встановлення при умові дотримання чинного законодавства. Це питання розглядали на засіданні містобудівної ради у Ніжині 4 серпня.

Як повідомляє «Нежатин», то йдеться про територію в центрі міста навпроти магазину АТБ на повороті на Набережну.

Під час обговорення звучали різні думки, як завжди, були “ЗА” і “Проти”, а також ті, хто утримався.

Секретар ради Юрій Хоменко підкреслив, що підприємець розробляє та оплачує проєкт вежі, планує облаштувати кав’ярню та має намір провести благоустрій даної території.

Радник міського голови Сергій Охонько зазначив, що ідея досить цікава і варто її підтримати. Вислухавши всі “ЗА” і “Проти” він запропонував проєктантам розробити технічне завдання до наступної ради, врахувати всі зауваження.

Начальник відділу містобудування та архітектури Вікторія Мироненко підкреслила, що дана конструкція із зазначеними розмірами потребує дозволу будівельних робіт інспекції ДБК, як об’єкту нерухомості. Необхідно виділення земельної ділянки.

Також звучали думки про те, що вежа пов’язана з брендом міста Ніжин, чотиригранна, висотою 7 м. Вона має бути туристично привабливим об’єктом міста.

Заступник начальника УЖКГтаБ Світлана Сіренко зазначила, що незрозуміла ідея вежі, можливо, доречніше запропонувати інший об’єкт.

Висновком засідання стало голосування за зовнішній вигляд вежі та її встановлення, з 15-ти членів містобудівної ради «За» проголосували 11 чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині під час ремонтних робіт на вулиці Гоголя віднайшли дерев’яне мощення вулиці XVIII століття та старовинну бруківку [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я