У Куликівській громаді зафіксували випадки сказу тварин – захворювання виявлено в селах Салтикова Дівиця та Авдіївка. Про це повідомили на офіційній сторінці громади.
Через загрозу поширення захворювання запроваджено низку заходів. Передусім Салтикова Дівиця та Авдіївка офіційно визнані неблагополучними щодо сказу. Визначено також загрозливу зону в радіусі 3 км (сюди входять, зокрема, села Ковчин і Глузди).
В усіх згаданих населених пунктах уже діють карантинні обмеження. Також затверджено план дій для ліквідації спалаху та профілактики.
Важливо знати, що сказ — смертельно небезпечна хвороба, яка передається від тварин до людей. Тож якщо ви помітили підозрілу поведінку у тварин або мали з ними контакт — не зволікайте й одразу звертайтеся до медиків.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


