У Чернігові вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боротьбі за Україну

Сьогодні, 29 серпня, Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Вшанували пам’ять героїв і в Чернігові.

Фото: Юрій Василенко.

У Меморіальному заході вшанування пам’яті захисників України взяли участь голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, голова ТОВ “Чернігівекопродукт” Андрій Прокопенко, а також родини загиблих, військовослужбовці, учасники АТО/ООС та громадськість.

Чернігівщина – одна з областей, що понесли найбільші втрати – сто вісімдесят дев’ять синів Сіверського краю знайшли останній прихисток у рідній землі.

Учасники заходу поіменно згадали загиблих воїнів, вшанували їх пам’ять, мужність та героїзм хвилиною мовчання, а також поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС та Героям Небесної Сотні.

Поминальну літію за загиблими воїнами відслужили на кладовищі «Яцево», де покоїться 76 героїв Сіверського краю. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку та могил воїнів.

Також до Дня пам’яті захисників України у Молодіжному центрі відбулася виставка «Сіверщина. Блокпост пам’яті», підготовлена громадськими організаціями «Єдина родина Чернігівщини» та «Родина воїна», а у сквері імені Миколи Попудренка встановили сенсорний інформаційний бокс, який наповнено довідковою інформацією про учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, Героїв Небесної Сотні, бійців-добровольців, військові події тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З життя пішов молодий офіцер з Прилук.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я