У Чернігові водій маршрутки примудрився отримати відразу три адмінпротоколи

Без права на керування транспортним засобом та з вщент заповненим автобусом. Водій однієї з чернігівських маршруток отримав від правоохоронців відразу три адміністративні протоколи.

У Чернігові водій маршрутки отримав відразу три адміністративні протоколи. Фото: пресслужба поліції Чернігівської області.

Зупинили порушника сьогодні, 8 листопада, на проспекті Миру у Чернігові. Транспортний засіб Рута, що працює в режимі маршрутного таксі за перевезення пасажирів, був переповнений та віз таку кількість пасажирів, що перевищує кількість місць для сидіння.

Під час спілкування та перевірки документів інспектори встановили, що водій 15 вересня цього року ще й позбавлений права керування Галицьким районним судом м. Львова за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Охоронці порядку склали на водія-порушника ряд адміністративних матеріалів, а саме: за ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами), за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами), за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.Матеріали передані до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві люди штурмували лікарню та вимагали кисень для хворої на ковід.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я