У Чернігові відзначили 5 лауреатів літературної премії ім. Леоніда Глібова

У Чернігові відзначили лауреатів Чернігівської літературної премії імені Леоніда Глібова за 2021 рік. Вручення премії літературної спілки «Чернігів» та редколегії журналу «Літературний Чернігів» відбулося 4 березня, напередодні дня народження Леоніда Глібова, у бібліотеці ім. Короленка.

Лауреатами цьогорічної премії стали:

• Лариса Ткач – за книгу поезій «Мить життя»

• Людмила Студьонова – за книгу «Чернігівські силуети» та активну просвітницько- краєзнавчу діяльність

• Анатолій Ролік – за з книгу перекладів з німецької «Микола Гоголь в німецькій науковій та художній літературі. Антологія»

• Пилип Юрик – за книгу байок «Городні дебати» та активну громадську діяльність

• Максим Медвєдєв – за активну участь у популяризації українських народних пісень, музичних творів на слова Тараса Шевченка, Лесі Українки та інших митців на бандурі.

Довідково: Премію заснували міське громадське об’єднання літературна спілка «Чернігів» та редколегія журналу «Літературний Чернігів» у 2002 році. Її лауреатами у різні роки ставали письменники Володимир Сапон, Ганна Арсенич-Баран, Василь Буденний, Василь Слапчук, Владислав Савенок, Михайло Сушко, дослідник козацької доби та Івана Мазепи Сергій Павленко, науковці Володимир Кузьменко та Григорій Самойленко, артист Олексій Биш, Чернігівський академічний народний хор, капела бандуристів ім. Остапа Вересая та інші.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я