У Чернігові відбувся перший молодіжний бізнес-форум

11 серпня в Агенції регіонального розвитку відбувся перший молодіжний бізнес-форум. Спікерами виступили молоді чернігівці, які розпочали свій бізнес власноруч і майже з нуля.

В невимушеній атмосфері молоді підприємці розповіли, як наважитися розпочати власну справу, стати фінансово незалежними, де шукати ресурси та кадри, як правильно просувати справу своєї мрії та як отримати допомогу від влади.

На форумі учасників надихали своїм досвідом відомі й успішні чернігівці – Юлія Лобачова, Михайло Брижко, Володимир Остапенко, Дмитро Хропатий та інші.

Нещодавно я збирала на круглий стіл активну молодь для обговорення теми підприємництва. Основні проблеми, з якими стикається молодь, це міфи про складність відкриття ФОПу, ведення документації та пошуку партнерів або фінансування. Тоді в мене виникла ідея проведення бізнес-форуму, де на прикладах успішних молодих бізнесменів можна показати, що ці проблеми не такі складні. За минулий рік, навіть під часу карантину, в Чернігівській області стало відкриватися більше ФОПів, а це означає, що вже чимало людей приходить до розуміння того, що відкривати власну справу стало набагато легше. У Чернігові за допомогою та консультацією підприємці завжди можуть звернутися до нашої Агенції регіонального розвитку”, – говорить Юлія Дарницька, директорка Агенції регіонального розвитку.

Потрібно багато працювати та йти до своєї мрії, бо, якщо є ціль, то немає нічого неможливого. Так вважає Юлія Лобачова, засновниця бренду «Ricca Sposa»:

“Мені самій цікаво спілкуватися з людьми, які досягли певних вершин у бізнесі. Завжди хочеться запозичити досвід у тих особистостей, на яких ти рівняєшся. Тому я також із радістю розповідаю молоді про те, як я починала свій бізнес та з якими проблемами стикалася на своєму шляху. Найбільші побоювання серед молоді зараз – невпевненість у своїх силах та страх втратити гроші. Але головне – йти до своєї мети й робити все можливе для цього. Бажаючих відвідати бізнес-форум було дуже багато, отже, такий захід організатори планують робити і в майбутньому”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові розробили свою Insta карту з найкрутішими локаціями для відвідування та фото.

“Необов’язково виїжджати за кордон та в інші міста, щоби заробляти гроші, свої мрії за нашої підтримки можливо втілити в Чернігові та області“, – впевнена Юлія Дарницька.

Джерело: Деснянська Правда.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я