У Чернігові підвищили вартість ритуальних послуг

Сьогодні, 6 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради підняли питання, щодо підвищення вартості ритуальних послуг, які надає КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування».

Фото ілюстративне (з відкритих джерел)

Останнього разу ціни преглядались у вересні 2018-го року. Основними аргументами на користь підвищення з боку заступниці начальника управління економічного розвитку міста Віталії Ярещенко були: підвищення розміру мінімальної зарплати в Україні та збільшення вартості сировини і матеріалів, які використовуються під щас поховань.

Під час виступу Ярещенко мер міста Владислав Атрошенко запропонував продемонструвати присутнім порівняльні таблиці на аналогічні послуги в інших містах. Виявилось, що практично по всім позиціям Чернігів з новими цінами буде знаходиться приблизно в середині списку.

Публічно були наведені і приклади підвищення. Наприклад копка могили в умовах немерзлих грунтів механізованим способом при розмірі труни 2 м. становила 598 грн. 49 копійок – тепер буде 827 гривень. Для прикладу у Житомирі така сама послуга вартує 872 грн.

Копка могили в умовах немерзлих грунтів ручним способом при розмірі труни 2 м була 805 грн. стане – 1270 грн.

Копка могили в умовах мерзлих грунтів ручним способом при розмірі труни 2 м тепер буде коштувати 2053 гривень (було 1032), що на 200 гривень нижче ніж у Сумах, у Полтаві вартість аналогічної послуги становить 2 300 грн.

Допоховання в існуючу могилу родича в урни з прахом померлого – було 397 гривен, стане 533 грн. У Львові така послуга до прикладу вартує 565 грн.

Рішення про підвищення вартості ритуальних послуг було підтримано одноголосно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдова чернігівського поліцейського: «Ніколи не подивлюся відео, де вбивають мого чоловіка».

Джерело: Gorod.cn.ua.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я