У Чернігові підняли вартість проїзду у громадському транспорті

У Чернігові збільшаться тарифи на проїзд в тролейбусах та маршрутках. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на позачерговому засіданні сьогодні, 29 вересня. Воно набуває чинності з моменту оприлюднення.

Як прокоментував Суспільному начальник управління транспорту Олександр Рижий, якщо інформацію оприлюднять завтра, 30 вересня, у газеті «7 днів», то підвищення відбудеться вже наступного дня, тобто 1 жовтня.

Зокрема, вартість проїзду у маршрутках та тролейбусах становитиме вісім гривень. Однак, при сплаті транспортною карткою квиток у тролейбусі обійдеться в 6 гривень.

Учні протягом навчального року за проїзд в маршрутках платитимуть 4 гривні за наявності учнівського квитка, а в тролейбусах, якщо є учнівський і електронний квитки — 3 гривні.

З основних чинників підвищення: збільшення цін на паливо та електроенергію. Як зауважив заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Геращенко, тариф у 8 гривень — є середнім по країні. В деяких обласних центрах, зокрема в Дніпрі та Вінниці, проїзд у громадському транспорті коштує 10 гривень.

Нині вартість проїзду у чернігівських маршрутках складає 6 гривень. У тролейбусах – 5 гривень, а за транспортною карткою – 3,95.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вартість проїзду у маршрутках Чернігів-Київ значно зросла.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я