У Чернігові можуть з’явитися загони самооборони через ситуацію на кордоні

Сьогодні, 6 квітня, під час ранкової наради в міській раді була піднята тема, що склалася біля кордонів України, а саме – військові навчання російських військ. Міський голова наголосив на тому, що треба розробити план дій у разі наступу ворога, а саме створити місцеві загони самооборони.

Владислав Атрошенко

“Ми бачимо кількість танків, які зосереджують на кордоні з Україною і Чернігів прикордонне місто. Півтори години це так, тихим ходом до Чернігова. Ну інформацію ми маємо, а далі які наші дії? Це неправильна позиція держави, це треба відпрацьовувати і швидко. Я вважаю, що на сьогоднішній день треба скоординувати всіх керівників, в тому числі бізнес структри, які наші дії в такому разі і підняти питання формування загонів самооборони і централізовано, принаймні в прикордонному місті, цим зайнятися”, – сказав Владислав Атрошенко. 

Міський голова не уточнив, коли будуть формуватися загони самооборони і чи мав він вже розмову з кимось з керівництва держави, Міністерства оборони і тд. з цього приводу. Як тільки буде бодай якась інфомрація з цього питання ми повідомимо вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ризик агресії РФ: у РНБО заявили про розробку сценаріїв з реагування на ескалацію.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я