У Чернігові можуть закрити всі ринки. Що може стати причиною?

Протягом вихідних днів муніципальна варта та поліція слідкуватимуть також за роботою ринків на предмет дотримання усіх карантинних заходів, зокрема носіння відвідувачами масок та дотримання соціальної дистанції. Якщо будуть виявлені зауваження щодо недотримання заходів безпеки, ринки теж будуть закриті.

Таке рішення прийняла сьогодні, 2 квітня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також під час засідання міської комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення про посилення карантину в Чернігові. 

А саме, з 00 год. 00 хв. 5 квітня додатково до заходів, передбачених для “червоного” рівня епідемічної безпеки, на території міста забороняється:

  • відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, окрім дитсадків. Для всіх учнів з 1 по 11 класи навчання у школах відбуватиметься дистанційно;
  • відвідування міського кладовища «Яцево» у вихідні дні, як місця великого скупчення людей (у робочі дні відвідування дозволено);
  • робота закладів харчування, які продають каву та інші напої “з вікна” – як місця великого скупчення людей;
  • робота громадського транспорту у звичному режимі (вводиться режим перевезень мешканців за спецпропусками);
  • відвідування кінотеатрів;
  • робота усіх гуртків та секцій, позашкільних навчальних закладів.

Звертаючись до членів комісії та всіх чернігівців, міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що наразі у міських лікарнях уже 323 хворих з діагнозом COVID-19. Якщо ця кількість буде стрімко збільшуватися і в стаціонарах буде більше 370 пацієнтів, то у місті вимушені будуть зупинити й роботу дитячих садочків, продовольчих ринків, а також роботу взагалі всіх видів бізнесу, де відбувається скупчення людей. Тобто оголошуватиметься 100%-й локдаун, коли буде закрито абсолютно все, крім критично важливої інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Covid-19 на Чернігівщині: майже 600 нових хворих та 10 смертей за останню добу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я