У Чернігівській області з’явиться перша льодова арена

У Чернігові планують збудувати перший льодовий комплекс згідно з міжнародними стандартами. Наразі опрацьовуються варіанти розміщення майбутньої льодової арени та загальні вимоги до земельних ділянок.

Про це повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Уже попередньо визначено ділянку під будівництво льодової арени — біля Національного університету «Чернігівська політехніка». Вибір місця зумовлений наявністю вільної від забудови та мереж земельної ділянки, поруч розташовані кілька готелів. А ще потенційними відвідувачами льодової арени будуть тисячі студентів, які навчаються у Чернігівській політехніці.

Оскільки будуватимуться об’єкти за типовим проєктом, то на часі робота з його адаптації до обраної ділянки, підписання договору з Федерацією хокею.

«Льодова арена у Чернігові дасть потужний поштовх розвитку та популяризації зимових видів спорту в регіоні. Відповідно до президентської програми льодові комплекси матимуть покриття, що відповідатиме вимогам та стандартам міжнародних федерацій хокею та фігурного катання на ковзанах», — зазначив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

Відомо, що відповідно до типового проєкту сучасні льодові арени розраховані на 450 місць. Передбачено облаштування роздягалень, спеціальних сушарок для форми, спортивної зали, зони для фудкорту зі скляною стіною (з кафе можна буде побачити те, що відбувається на льоду). По периметру поля планується балкон зі стоячими місцями для глядачів.

Будівництво льодової арени орієнтовно стартує у І кварталі 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині зафіксували землетрус.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я