У Білорусі розпочалась активна фаза “союзних” навчань російських військ  

Стартував другий етап російсько-білоруських навчань на території Республіки, у ході якого країни відпрацюють відбиття зовнішньої агресії в рамках “оборонної операції”.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони Білорусі у Telegram, передає УНІАН.

Напередодні до країни прибув глава Генштабу ЗС Росії, який контролюватиме готовність російських сил, що беруть участь у “союзних” навчаннях.

Навчання Росії у Білорусі триватимуть у два етапи: до 9 лютого буде виконана передислокація і створення угрупувань військ на території Республіки тощо; з 10 до 20 лютого проходитиме заключний етап навчання “союзницьких” військ з відбиття зовнішньої агресії і захисту інтересів “Союзної держави”.

Росіяни спільно з білорусами посилять ділянки кордону “на можливих напрямках незаконного перетину на територію Республіки”. Сторони навчатимуться пошуку, блокуванню і знищенню ворожих диверсантів тощо.

Практичні дії військ пройдуть на полігонах: “Обуз-Лісновський”, “Осиповичний”, “Брестський”, “Гожський”, а також на окремих ділянках місцевості, які не вказують.

У рамках навчань задіяні аеродроми Барановичі, Лунинець, Ліда і Мачулищі.

Пройде комплекс окремих тактичних навчань з залученням військ Західного і Північно-західного оперативних командувань Збройних сил Білорусі, “не пов’язаних зі спільним задумом перевірки”.  

Наші прикордонники,у свою чергу, посилили варти на кордоні з Республікою і збільшили їхній кількісний склад. За ситуацією стежать за допомогою безпілотників. Також напоготові сили територіальної оборони, які так само матимуть першими реагувати в разі військової агресії.

За словами начальника служби зв’язків з громадськістю Регіонального управління “Північ” підполковника Віталія Кирилова, підрозділи територіальної оборони у прикордонних областях вже сформовані на 70%. 

На кожного військовослужбовця є зброя. Підрозділи забезпечені за нормами ЗСУ і готові до виконання завдань“, – запевнив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готові до спротиву! Про процес розгортання сил територіальної оборони прикордонної Чернігівщини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я