Тимошенко про «Велике будівництво» доріг: шар асфальту неможливо зменшити навіть на міліметр

Заступник голови Офісу президента, координатор програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю для «Фактів», що при будівництві доріг особливу увагу тепер приділяють незалежному контролю. Для контролю якості, крім тендерів на будівництво і ремонт доріг, розігрують окремий тендер на технагляд.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел).

За словами Кирила Тимошенка, незалежний технагляд виключає навіть найменші недотримання запроєктованих норм.

«(Шар асфальту) неможливо зменшити навіть на міліметр», – заявив координатор програми «Велике будівництво».

Він підкреслив, що технаглядом за якістю ремонту і будівництва доріг в Україні зараз займаються європейські компанії з гарною репутацією.

«Ці компанії ніяк не пов’язані з будівництвом доріг. Це не чиновники і не держструктури. Отже, їм не можна дати хабар, щоб потім покласти менший шар асфальту», – заявив заступник голови ОП.

Кирило Тимошенко зазначив, що команда «Великого будівництва» Володимира Зеленського виконує великі обсяги середнього або капітального ремонту доріг. При цьому, можна сказати, що це практично нове будівництво, адже ремонтники міняють усі нижні шари покриття.

Також на відремонтованих трасах є гарантійне обслуговування – це 5-7-10 років, в залежності від категорії. Відтак підрядник зобов’язаний не тільки якісно побудувати дорогу, а й обслуговувати трасу.

«Роботи виконують за сучасними технологіями. До нас ніхто не приділяв такої уваги капітальному або середньому ремонту. Зараз якість – це умова номер один. Усі дороги, зроблені в минулому році, благополучно пережили зиму. Багато хто передрікав, що навесні разом зі снігом зійде й асфальт, а ми взагалі не хвилювалися», – сказав Тимошенко.

Нагадаємо, що в Чернігівській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Джерело: Пресслужба ЧОДА.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я