Троє військовослужбовців викрали військове майно та здали в ломбард

Скандал в лавах військових завершився засудженням винних, а саме майора ЗСУ, офіцера Оперативного командування “Північ” та сержанта військової служби за контрактом, які викрали військове майно та здали його в ломбард.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел)

Як повідомили в пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, встановлено, що група військовослужбовців на чолі з вказаним старшим офіцером у жовтні 2020 року під час проходження військової служби за попередньою змовою таємно проникли до апаратної станції радіорелейного зв’язку Р-414МУ та викрали військове майно, а саме – спеціальні ноутбуки з відповідними серійними номерами, які в подальшому здали в ломбард й отримали взамін грошові кошти.

Місцезнаходження майна було встановлено, а збитки в сумі понад 200 тисяч гривень відшкодовані під час досудового розслідування.

І вже 30 серпня 2021 Деснянський районний суд міста Чернігова визнав обох військовослужбовців винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.

З огляду на активне сприяння обвинуваченими розкриттю цього злочину, повне відшкодування ними збитків і вчинення злочину вперше унаслідок збігу сімейних обставин (тяжка хвороба дитини), суд призначив обвинуваченим покарання – 1 рік тримання у дисциплінарному батальйоні кожному.

Таким чином, суд погодився з думкою державного обвинувача про те, що, зважаючи на обставини злочину, саме такий вид покарання забезпечить засудженим не тільки кару, а й виправлення, а також запобігання вчиненню нових кримінальних правопорушень як засудженими, так і іншими особами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжином катався нетверезий підполковник ЗСУ.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я