Стало відомо, коли за вакцинацію бустером нарахують ще 500 гривень

Кабінет міністрів ухвалив рішення розширити програму виплат для вакцинованих громадян та вирішив перерахувати додаткові 500 гривень за бустерну дозу.

Про це відомо з засідання Уряду, яке відбулось сьогодні, 9 лютого.

Кошти можна буде отримати в межах програми єПідтримка з 14 березня. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, від COVID-19 вже вакцинувалося 50% дорослого населення.

Крім того, рішенням уряду збільшується строк дії рахунку для виплат, а також термін використання коштів з 4 місяців до 9 місяців.

Нагадаємо, з 7 лютого зможуть вакциновані двома дозами українці, яким виповнилося 14 років, також отримають 1000 гривень. Перелік сфер діяльності, у яких можна отримати послуги в рамках цієї програми, розширено, зокрема, на сферу освіти (у тому числі на оплату здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках та секціях, здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, харчування в закладах освіти та проживання в гуртожитках закладів освіти). Також дозволено придбання за кошти програми “єПідтримка” друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, а також шкільного приладдя та канцелярських виробів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комаровський назвав два принципові симптоми, які з’являються при “Омікроні”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я