Справа небезпечного “смоляного озера” в Чернігові розглядається у Верховному суді

Справа щодо майбутньої долі «смоляного озера» у Чернігові розглядається Верховним Судом. Прокуратура добивається від Чернігівської міської ради ліквідації небезпечного об’єкта у касаційній інстанції.

Фото: Суспільне

Про це ПіК повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

Нагадаємо, небезпечний об’єкт утворився у 2008-2013 роках внаслідок протікання цистерни з пальним, а також зливання смоли. Також так зване озеро стало смертельною пасткою для тварин, які часто потраплять і загрузають у ньому. Останній такий випадок стався відносно нещодавно, 28 серпня. На щастя тоді знайшлися небайдужі, які визволили собаку з озера.

У травні 2021 року Чернігівський окружний адміністративний суд зобов’язав міську раду ліквідувати сумнозвісне смоляне озеро у Чернігові.

Проте, постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 20.07.2021 вказане рішення суду першої інстанції скасовано та позов прокуратури залишено без розгляду.

Не погоджуючись з рішенням апеляційного суду, заступник керівника Чернігівської обласної прокуратури подав касаційну скаргу щодо скасування постанови апеляційного суду та залишення в силі рішення суду першої інстанції. Наразі, ухвалою відкрито касаційне провадження у вказаній справі. В ухвалі Верховного Суду, крім іншого, зазначено, що наведені скаржником аргументи потребують ретельної перевірки та вивчення матеріалів, тому проаналізувавши підставу, на якій подано касаційну скаргу у цій справі, колегія суддів вважає за необхідне здійснити касаційний перегляд постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 20.07.2021.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській колонії можуть розмістити біженців з Афганістану.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я