Росія обіцяє вже завтра почати відведення військ від кордону з Україною – Шойгу

У Росії заявили, що від завтра почнуть відводити війська від кордону з Україною у пункти своєї постійної дислокації. Стосується це тих військових частин, які протягом останніх тижнів перегнали до кордону з нашою країною.

Сергій Шойгу з Володимиром Путіним

Як передає ТАСС, то про це повідомив голова міноборони РФ Сергій Шойгу.

Він зазначив, що зміна дислокації війська була раптовою перевіркою. Відтак, у Південному та Західному військових округах вона припиняється (саме вони межують із кордонами України).

Щодо того, як вона минула, керівник оборони держави-агресорки, заявив: мети досягли повністю. Щоправда, не зазначив якої.

“Вважаю, що цілі раптової перевірки досягнуті повністю. Війська продемонстрували здатність забезпечити надійну оборону країни”,– сказав Шойгу.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Росія стягує війська до кордону з Україною під виглядом підготовки до навчань «Захід-2021». Одночасно з цим активізувалися російські контингенти в Білорусі, окупованому Криму, Придністров`ї та акваторії Чорного і Азовського морів.

Українська ж військова розвідка повідомила про підготовку росіянами масштабних провокацій, загострення в зоні ООС, спроби розширення зони окупації в Донбасі з можливим вторгненням на інших ділянках.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я