Ранковий потяг із Ніжина до Києва хочуть скасувати

З 28 березня 2021 року АТ “Укрзалізниця” планує скасувати зупинку на станції Ніжин пасажирського потягу №779/780 сполученням «Суми – Київ». Це вже не перша спроба залишити місто Ніжин без можливості доїхати на роботу до Києва, повідомляє mynizhyn.
Про це йдеться у зверненні до міністра інфраструктури та регіональної філії «Південно-західна залізниця», яке опублікував ніжинець Valentin Dmitrievich.

Так, на залізничну станцію Ніжин, де зупиняється поїзд №779/780, надійшли повідомлення, що потяг із 28 березня 2021 року не буде зупинятися на чотирьох станціях, щоб прискорити потяг, але пришвидшення становитиме лише 10 хвилин.

Для ніжинців потяг №779/780 практично єдиний найшвидший, найвигідніший спосіб дістатися до Києва. У випадку ухвалення рішення про припинення зупинки цього потягу в місті Ніжин великий регіон залишиться без нормального сполучення зі столицею та іншими регіонами. Цим потягом користуються студенти, працівники низки підприємств, установ тощо.


«З огляду на соціальне значення, в нинішньому графіку руху поїздів на 2021-2022 рік просимо зберегти зупинку поїзда №779/780 на станції Ніжин сполученням «Суми – Київ», повернути потяг «Шостка – Київ», а також щоденне курсування потягу № 866/864 «Київ –Неданчичі», – зазначається у зверненні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я