Про вихід з “червоної” зони говорити зарано – голова ЧОДА

Про вихід Чернігівщини з «червоної» карантинної зони через два тижні перебування в ній говорити зарано. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, передає Укрінформ.

«Ситуацію з поширенням COVID-19 вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються. Втім, про вихід з червоної зони говорити зарано», – вважає Анна Коваленко.

За її словами, на початок впровадження карантину Чернігівщина мала перевищення за двома показниками – рівнем та динамікою госпіталізації. Упродовж двох тижнів у стаціонари щодня потрапляло від 80 до 108 осіб на 100 тисяч населення. В останні три дні в області цей показник становить 102 людини при нормі не більше 60-ти, тобто перевищує вдвічі. Крім того, на другому тижні, у порівнянні з першим, спостерігається збільшення кількості нових випадків захворювання – з 53% до 55%.

А от динаміка рівня госпіталізації суттєво знизилась і досягла 7% при нормі до 50%.

За словами Коваленко, медична допомога хворим на COVID-19 надається у 21 лікарні області. Минулого тижня відповідний ліжковий фонд збільшили до 2280 ліжок.

Нагадаємо, за день до заяви Анни Коваленко про те, що про вихід з “червоної” зони думати зарано, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі однієї з програм на “5 каналі” сказав, що Чернігівська, Закарпатська та Чернівецька області протягом тижня перейдуть до “жовтої” карантинної зони. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я