Повернення Чака: як чотирилапий мандрівник подолав більше тисячі кілометрів та повернувся додому в Чернігів

Собака на прізвисько Чак з Чернігова за два тижні подолав із півтори тисячі кілометрів. Загубився собака біля Чернігова, коли був на полюванні з господарем. У той час повз проїжджав водій, побачив хвостатого обабіч дороги та вирішив підвезти до родичів до Львова. Там уже розмістили оголошення про пошуки господарів.

Про подорож чотирилапого мандрівника розповіли журналісти ТСН.

Собачку звати Чак, йому 2 роки. Змерзлого і розгубленого чотирилапого на дорозі побачив водій. Юрій їхав із Чернігова на захід країни. Проїхати повз не зміг і підібрай його. А в цей час у Чернігові родина Валушиних шукала свого улюбленця мисливської породи ягдтер’єр. Оголошення про Чака починають з’являтися в соцмережах. І так сотня поширень у різних мисливських групах.

Так, завдяки соцмережам син власника загубленої собаки Сергій дізнався: Чак, улюблений собака його батька, живий, він перебуває у Львові. В той час у соцмережах розміщують нові оголошення. І так, через них до порятунку долучається знімальна група ТСН. Кореспондент Костянтин Грубич та оператор Валентин Шилко якраз були у Львові у відрядженні. Вони змогли забрати собачку до Києва, де на нього чекали.

Так, Чак вирушив у зворотному напрямку. У машині поводився як досвідчений подорожувальник. У Києві на чотирилапого вже чекав Сергій – син господаря. За два тижні Чак проїхав із півтори тисячі кілометрів.

Як це було дивіться в сюжеті:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як дівчина з Ніжина обернула всі 4 крісла на «Голосі країни». Історія Анни Кінзерської [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я